E-learning portál

Často kladené dotazy

Prvotním cílem bylo vytvořit alternativu ke klasickým školením a zeefektivnit celý proces školení systému Byznys. Avšak learn.byznys.eu má především ambici být komplexní vzdělávací platformou pro zákazníky a uživatele Byznysu, aby se rychle dostali k informacím, které potřebují a mohli využít funkcionalit našeho systému naplno.

Aktuálně budujeme databázi základních kurzů,
která pokryje nejdůležitější a nejčastější témata, jež jsou součástí našich standartních hromadných školení.
Jako první se můžete těšit na online verzi kurzů “Základy ovládání”.

Následovat budou kurzy, které se budou věnovat problematice skladů a účetnictví. Databáze kurzů se pak bude během roku organicky rozrůstat o další témata.

Hlavní výhodou online kurzů je to, že jsou dostupné kdykoli a kdekoli. Další výhoda je, že se uživatel učí svým zvoleným tempem a může si jednotlivé lekce přehrávat tolikrát, dokud tématu plně neporozumí. Samozřejmostí je optimalizace portálu pro mobilní zařízení.

Kurzy jsou vhodné pro všechny uživatele, ať už se s Byznysem setkávají poprvé nebo si potřebují některé znalosti jen osvěžit. Rovněž se budou hodit i zkušenějším uživatelům, kteří se budou chtít seznámit s novými funkcionalitami.

Průměrný čas trvání jednoho kurzu je okolo 2 hodin, avšak doba jednotlivých kurzů se může lišit dle rozsahu konkrétního tématu. Kurzy jsou záměrně rozděleny do krátkých video lekcí trvajících 5 až 10 minut, tak aby se uživatelé mohli v kurzu jednoduše orientovat. Kratší časových úseky jsou ovšem vhodnější i pro udržení správného soustředění. 

Kurz slouží k praktickému zvládnutí práce s Byznysem a je vytvořen tak, aby uživatel viděl na konkrétních příkladech jak Byznys funguje a jak je možno využít funkcionality, které Byznys nabízí.

Jednotlivé kurzy jsou připravovány týmem našich zkušených konzultantů.

Po uhrazení objednávky (stav objednávky Dokončena) máte kurz ihned k dispozici. Pokud uhradíte Vaši objednávku přes platební bránu a platba je dokončena, tak můžete kurz využít ihned.
Stačí být přihlášený uživatel (účet se založí automaticky při objednávce) a na stránce vybraného kurzů kliknout na první odkaz Obsahu kurzu. Obsah kurzu je jak ve druhé záložce nebo u kurzu v menu na pravé straně.

Pro využívání některých kurzů a školení je potřeba být registrovaný a přihlášený uživatel. Registraci provedete v pravém horním rohu nebo se Vám účet automaticky vytvoří při objednávce. Přihlašovací údaje obdržíte e-mailem.

Pokud zapomenete Vaše heslo nebo jej nemůžete najít, tak je možné si ho změnit po stisknutí volby Zapomenuté heslo v nabídce pro přihlášení.

Další zdroje informací

Hromadné školení

V pravidelných termínech nabízíme hromadná školení v Praze a Brně pro nejčastější oblasti v používání Byznysu. Zjistit více

Kontaktujte nás

Napište nám, s čím potřebujete pomoci, a my se o vás rádi postaráme. Nezapomeňte nám zanechat své údaje – brzy se ozveme.